Nr katalogowy: 310

Zbigniew LIBERA (ur. 1959)

Nr katalogowy: 310

Bez tytułu

ołówek, kredka, akwarela, papier, 44 x 58 cm; sygn. na odwrocie: Zbigniew Libera