Nr katalogowy: 111

Szymon GDOWICZ (ur. 1983)

Nr katalogowy: 111

Bez tytułu

rysunek, tusz, ołówek, płótno, 60 x 65 cm; sygn. na blejtramie: Sz. Gdowicz