Nr katalogowy: 328

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

Nr katalogowy: 328

Kompozycja nr 58, 1985

olej, płótno, 59 x 74 cm; sygn. i dat. na odwrocie: B. KIERZKOWSKI / 1985