Nr katalogowy: 116

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

Nr katalogowy: 116

Kompozycja, 2003

tusz, papier, 32 x 22,8 cm; dat. l. d.: 27.X.2003 sygn. p. d.: W. PAWLAK