Jan TARASIN (1926-2009)
Nr katalogowy101
Zapis, 1990
serigrafia, papier, 40 x 29,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: JTarasin 90
Cena wywoławcza.
850 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Nr katalogowy103
Drabina Jakubowa, 1990
Cena wywoławcza.
600 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Nr katalogowy105
Zestaw 3 grafik, 1984
serigrafia, papier, 14,5 x 13,5 cm (w świetle oprawy)
grafiki we wspólnej oprawie
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Hanna HASKA (ur. 1952)
Nr katalogowy107
Miejsca - Czytanie znaków, 2009
giclée, papier, 30 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Haska 2009
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Leopold LEWICKI (1906-1973)
Nr katalogowy109
Zabawa i wypoczynek
litografia, papier, 27,2 x 57,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. Lewicki
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Salvadore DALI (1904-1989)
Nr katalogowy111
Visage surréaliste - 1972
akwaforta barwna, sucha igła, papier japoński,
74 x 52 cm; sygn. p. d.: Dali
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Alberto GIACOMETTI (1901-1966)
Nr katalogowy113
Buste, 1954
litografia, papier, 52,5 x 78,5 cm;
sygn. p. d.: AGiacometti; nr odbitki l. d.: 11/30
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Marek ŻUŁAWSKI (1908 - 1985)
Nr katalogowy115
Akt
akwarela, ołówek, kredka, papier, 76 x 55 cm;
sygn. p. d.: Marek
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Marek ŻUŁAWSKI (1908 - 1985)
Nr katalogowy117
Akt
cienkopis, papier; wymiary 24,7 x 20 cm;
sygn. p. d.: Marek
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Nr katalogowy201
Rozmowa, 2005
fotografia czarno-biała, papier, 75 x 50 cm;
sygn. p. d.: stasys
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Stefan KONWIŃSKI (1913 - 1990)
Nr katalogowy203
Spodek katowicki
fotografia czarno-biała, papier, 48,5 x 58,8 cm
(w świetle oprawy); na odwrocie pieczątka autorska
Cena wywoławcza.
900 zł
Stanisław MARKOWSKI (ur. 1949)
Nr katalogowy205
Javier i Geraldine tańczą na uliczce
w dzielnicy San Telino -
z cyklu "Tango Argentino", 2004
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Nr katalogowy207
Lekcja prowadzona przez Gustavo Nareirę
fotografia barwna, papier fotograficzny, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Igor OMULECKI
Nr katalogowy209
Lucy z cyklu Mama Tabu, 2007/2008
fotografia barwna, papier Hahnemuehle Bamboo,
40 x 50 cm; sygn. na odwrocie; wydruk autorski
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Jacek MARKUNAS (ur. 1952)
Nr katalogowy302
Akt, 2004
akryl, płótno, 61 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: J. MARKUNAS 2004.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Dorota PIETRASZKIEWICZ (ur. 1983)
Nr katalogowy304
Isparta - Antalya, 2009
olej, płótno, 50 x 65 cm;
sygn. i opisany na blejtramie
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Magadalena KAZIMIERSKA (ur. 1969)
Nr katalogowy306
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno, 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy308
Globus w miasteczku, 2005
tempera, płótno, 46 x 54.5 cm;
sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2005 / Globus
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Bartek MATERKA (ur. 1973)
Nr katalogowy310
Dagmara, 2007
olej, płótno, 55 x 46 cm;
na odwrocie napisy: BARTEK MATERKA
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lech POLCYN (ur. 1964)
Nr katalogowy312
Ars Postmoderna
cykl 8 prac; pastel sucha, akryl metaliczny, karton,
70 x 100 cm; sygn. na licu (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Hilary KRZYSZTOFIAK (1926 - 1979)
Nr katalogowy314
Kompozycja, 1974
olej, pilśnia, 62 x 44 cm;
sygn. i dat. p.d.: Hilary / 74.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Marian BOGUSZ (1920 - 1980)
Nr katalogowy316
Przestrzeń IX, 1977
akryl, aluminium, werniks, 70 x 100;
sygn. na odwrocie: mbogusz
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Bolesław UTKIN (1913-1993)
Nr katalogowy318
Kompozycja
olej, płyta spilśniona, 64 x 64 cm;
sygn. p. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza.
6 300 zł