Jan TARASIN (1926-2009)

101
Zapis, 1990 serigrafia, papier, 40 x 29,8 cm; sygn. i dat. p. d.: JTarasin 90
Cena wywoławcza. 850 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

102
Bez tytułu, 2009 monotypia, papier, 43 x 31,8 cm; sygn. u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

103
Drabina Jakubowa, 1990 serigrafia, papier, 40 x 29,8 cm; sygn. i dat. p. d.: JTarasin 90
Cena wywoławcza. 600 zł

Antoni STARCZEWSKI (1924-2000)

104
CIMFor, 1998 serigrafia, papier, 56,6 x 57 cm; sygn. p. d.: Antoni Starczewski 1998 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

105
Zestaw 3 grafik, 1984 serigrafia, papier, 14,5 x 13,5 cm (w świetle oprawy) grafiki we wspólnej oprawie
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

106
Portret, 1994 serigrafia, papier, 33 x 23,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. g.: Jerzy Nowosielski 94 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Hanna HASKA (ur. 1952)

107
Miejsca - Czytanie znaków, 2009 giclée, papier, 30 x 30 cm; sygn. i dat. p. d.: H. Haska 2009
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

108
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Leopold LEWICKI (1906-1973)

109
Zabawa i wypoczynek litografia, papier, 27,2 x 57,8 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: L. Lewicki
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

110
Inassouvissement, 1966 z teki "Carnet Incomplet"; litografia, papier, 35,5 x 48,2 cm (wymiar arkusza)
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Salvadore DALI (1904-1989)

111
Visage surréaliste - 1972 akwaforta barwna, sucha igła, papier japoński, 74 x 52 cm; sygn. p. d.: Dali
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Leonor FINI (1908-1996)

112
Kompozycja miedzioryt, kolorowany, papier szary, 44,5 x 30 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Leonor Fini
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Alberto GIACOMETTI (1901-1966)

113
Buste, 1954 litografia, papier, 52,5 x 78,5 cm; sygn. p. d.: AGiacometti; nr odbitki l. d.: 11/30
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Salvadore DALI (1904-1989)

114
L'intellect jaillisant (Jules Verne)1966 akwaforta, papier, 56,5 x 37,8 cm; opisana l. d.: epreuve d'artiste oraz sygn. p. d.: Dali
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908 - 1985)

115
Akt akwarela, ołówek, kredka, papier, 76 x 55 cm; sygn. p. d.: Marek
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jan DOBKOWSKI

116
Genesis CLXII, 1988 ołówek, karton, 73 x 51 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908 - 1985)

117
Akt cienkopis, papier; wymiary 24,7 x 20 cm; sygn. p. d.: Marek
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)

118
Kamerjunker i Jego Zwis, 1965 tusz, akwarela, papier, 63 x 47,5 cm; sygn., dat. oraz tytuł p. d.: T. B. 65.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

201
Rozmowa, 2005 fotografia czarno-biała, papier, 75 x 50 cm; sygn. p. d.: stasys
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

202
Fotogram 31/60 technika własna, papier, 40 x 30 cm; na odwrocie pieczątka autorska, nakład: nieokreślony
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stefan KONWIŃSKI (1913 - 1990)

203
Spodek katowicki fotografia czarno-biała, papier, 48,5 x 58,8 cm (w świetle oprawy); na odwrocie pieczątka autorska
Cena wywoławcza. 900 zł

Zofia KULIK (ur. 1947)

204
Desenie, 2007 portfolio 9 fotografii, archival pigment prints, papier fotograficzny barytowy
Cena wywoławcza. 9 800 zł

Stanisław MARKOWSKI (ur. 1949)

205
Javier i Geraldine tańczą na uliczce w dzielnicy San Telino - z cyklu "Tango Argentino", 2004
Cena wywoławcza. 2 200 zł

206
Gabreel Clausi - najstarszy kompozytor tangowy - ze swoim ukochanym bandoneonem - z cyklu "Tango Argentino", 2004
Cena wywoławcza. 2 200 zł

207
Lekcja prowadzona przez Gustavo Nareirę z cyklu "Tango Argentino", 2004 fotografia barwna, papier fotograficzny, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Przemysław POKRYCKI (ur. 1974 r.)

208
Pryma z cyklu EC1, 2009 fotografia barwna, papier fotograficzny, 39,5 x 50 cm; naklejka autorska na odwrocie; wydruk autorski
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Igor OMULECKI

209
Lucy z cyklu Mama Tabu, 2007/2008 fotografia barwna, papier Hahnemuehle Bamboo, 40 x 50 cm; sygn. na odwrocie; wydruk autorski
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

301
Film gwasz, papier, 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Jacek MARKUNAS (ur. 1952)

302
Akt, 2004 akryl, płótno, 61 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: J. MARKUNAS 2004.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur.1953)

303
A.R.C.H.E., 2010 olej, płótno, 61 x 46 cm; sygn. na odwrocie: J. G. Issaieff - Krociński
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Dorota PIETRASZKIEWICZ (ur. 1983)

304
Isparta - Antalya, 2009 olej, płótno, 50 x 65 cm; sygn. i opisany na blejtramie
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Maciej KRAKOWSKI

305
There was a time: Mark Rothko olej, płótno, 100 x 120 cm; sygn. na odwrocie na krośnie malarskim
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Magadalena KAZIMIERSKA (ur. 1969)

306
W kropki biały VIII, 2005 olej, płótno, 97 x 47 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

307
Kraków - Wenecja, 2008 akwarela, tempera, papier, 46 x 55 cm; sygn. u dołu po środku: E. DWURNIK 08
Cena wywoławcza. 4 300 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

308
Globus w miasteczku, 2005 tempera, płótno, 46 x 54.5 cm; sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2005 / Globus
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Marek SOBCZYK (ur. 1955)

309
O wyrazie uczuć u człowieka i zwierząt, olej, płótno, 180 x 202 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Bartek MATERKA (ur. 1973)

310
Dagmara, 2007 olej, płótno, 55 x 46 cm; na odwrocie napisy: BARTEK MATERKA
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Rafał BUJNOWSKI (ur. 1974)

311
Firanka, 2007 olej, płótno, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Bujnowski 07
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Lech POLCYN (ur. 1964)

312
Ars Postmoderna cykl 8 prac; pastel sucha, akryl metaliczny, karton, 70 x 100 cm; sygn. na licu (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Grzegorz SZTWIERTNIA (ur. 1968)

313
Praktyka widzenia A (OS), 2008 akryl, bawełna, 150 x 150 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926 - 1979)

314
Kompozycja, 1974 olej, pilśnia, 62 x 44 cm; sygn. i dat. p.d.: Hilary / 74.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Barbara ŁUCZKOWIAK (ur. 1955)

315
Bez tytułu, 2007 akryl, papier japoński, 100 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: Łuczkowiak 2007
Cena wywoławcza. 9 200 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

316
Przestrzeń IX, 1977 akryl, aluminium, werniks, 70 x 100; sygn. na odwrocie: mbogusz
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Tadeusz SZPUNAR (ur. 1929)

317
Kompozycja, z cyklu "Rozważania nad kołe drewno, blacha miedziana, 79 x 80 cm; sygnowany na odwrocie ołówkiem
Cena wywoławcza. 7 900 zł

Bolesław UTKIN (1913-1993)

318
Kompozycja olej, płyta spilśniona, 64 x 64 cm; sygn. p. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

319
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

320
Kompozycja gwasz, papier, 54,5 x 76 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: Lenica
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

321
Bez tytułu, pocz. lat 70. XX w. olej, płótno, 116 x 90 cm; niesygn.
Cena wywoławcza. 25 000 zł