Nr katalogowy: 303

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur.1953)

Nr katalogowy: 303

A.R.C.H.E., 2010

olej, płótno, 61 x 46 cm; sygn. na odwrocie: J. G. Issaieff - Krociński