Nr katalogowy: 307

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 307

Kraków - Wenecja, 2008

akwarela, tempera, papier, 46 x 55 cm; sygn. u dołu po środku: E. DWURNIK 08