Nr katalogowy: 314

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926 - 1979)

Nr katalogowy: 314

Kompozycja, 1974

olej, pilśnia, 62 x 44 cm; sygn. i dat. p.d.: Hilary / 74.