Nr katalogowy: 109

Leopold LEWICKI (1906-1973)

Nr katalogowy: 109

Zabawa i wypoczynek

litografia, papier, 27,2 x 57,8 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: L. Lewicki