Alicja WAHL (ur. 1932)

322
Akt, 1990 olej, płótno, 100 x 100 cm; sygn. p. d.: WAHL; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Magdalena DANIEC (ur. 1974)

323
Album pierwszy - strona czerwona, 2010 olej, płótno, 70 x 66 cm; sygn. i dat. p.d.: Magdalena Daniec 2010
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Gabriela OBREMBA (1927 - 1997)

324
Parki, 1958 olej, płótno, 129 x 195 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

325
Rysunek integralny V, 1971 pastel, tusz, piórko, collage, papier żeberkowy, 65 x 34 cm; na odwrocie napis
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Roman ARTYMOWSKI (1919 - 1993)

326
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jerzy KUJAWSKI (1921-1998)

327
Kompozycja, 1967 pastel, collage, karton, 99,6 x 65,7 cm; sygn. i dat. p. d.: KUJAWSKI 67
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Jacek SIENICKI (1928 - 2000)

328
Mięso, 1996 olej, płótno, 46 x 37,5 cm; sygn. i dat. p.g.: JACEK SIENICKI / 96
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

329
Połknięte Światło, 1960 collage, płótno, 129 x 84 cm; sygn. na odwrocie: Aleksander Kobzdej / 1960
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Zbysław MACIEJEWSKI (1946 - 1999)

330
Ogród, 1984 gwasz, papier, 49 x 69,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Zb Maciejewski 28.IX 1984
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

331
Obraz 1117 (SZTOKHOLMSKI), 1987 olej, płyta, 30 x 39 cm; sygn. p. g.: DG 1117/87
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Władysław ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

332
Via del Seminario, Rzym, 1968 olej, płótno, 81 x 60 cm; sygn. i dat. p.d.: W. ZAKRZEWSKI 1968
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

333
Pejzaż olej, płótno, 115 x 80 cm
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

334
Smögen - fala III olej, płótno, 85 x 95 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

335
Lawenda w St Remy, 2009 olej, płótno, 76 x 85 cm; sygn. p. d.: Joniak '09;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)

336
Nawojowa - Organistówka, 2004 olej, płótno, 80 x 100 cm; na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 7 400 zł

Tadeusz MICHALSKI

337
Bez tytułu, 2008 tempera, sklejka, 152 x 82,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jacek RYKAŁA (ur. 1950)

338
Widoczek, 2005 olej, collage, płótno, 130 x 88 cm; sygnowany i opisany dwukrotnie na odwrocie
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Barbara ŁUCZKOWIAK (ur. 1955)

339
Ślad 0, 1998 collage, tkanina, papier, 125 x 98 cm; na odwrocie naszywka z opisem pracy
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

401
Tors brąz, wys. 19,3 cm (z podstawą); sygn. MITORAJ
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Tomek KAWIAK (ur. 1943)

402
Kieszeń francuska, 1990 brąz, marmur, wys, 46 cn; sygn.: TOMEK KAWIAK
Cena wywoławcza. 3 500 zł