Alicja WAHL (ur. 1932)
Nr katalogowy322
Akt, 1990
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: WAHL; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Gabriela OBREMBA (1927 - 1997)
Nr katalogowy324
Parki, 1958
olej, płótno, 129 x 195 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Roman ARTYMOWSKI (1919 - 1993)
Nr katalogowy326
Kompozycja archeologiczna III, 1964
technika własna, papier, 53 x 37,5 cm;
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Nr katalogowy328
Mięso, 1996
olej, płótno, 46 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p.g.: JACEK SIENICKI / 96
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Zbysław MACIEJEWSKI (1946 - 1999)
Nr katalogowy330
Ogród, 1984
gwasz, papier, 49 x 69,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb Maciejewski 28.IX 1984
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Władysław ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)
Nr katalogowy332
Via del Seminario, Rzym, 1968
olej, płótno, 81 x 60 cm;
sygn. i dat. p.d.: W. ZAKRZEWSKI 1968
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Nr katalogowy334
Smögen - fala III
olej, płótno, 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)
Nr katalogowy336
Nawojowa - Organistówka, 2004
olej, płótno, 80 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza.
7 400 zł
Jacek RYKAŁA (ur. 1950)
Nr katalogowy338
Widoczek, 2005
olej, collage, płótno, 130 x 88 cm;
sygnowany i opisany dwukrotnie na odwrocie
Cena wywoławcza.
10 000 zł