Nr katalogowy: 113

Alberto GIACOMETTI (1901-1966)

Nr katalogowy: 113

Buste, 1954

litografia, papier, 52,5 x 78,5 cm; sygn. p. d.: AGiacometti; nr odbitki l. d.: 11/30