Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.301
Ławra Poczajowska, 1970
olej, płótno; 46,5 x 100,5 cm;
autentyczność została skonsultowana z Andrzejem Szczepaniakiem;
estymacja: 58 000 - 66 000 zł
estymacja: 58 000 - 66 000 zł
55 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.304
Bez tytułu, 2022
akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 2022 / Acrylic on canvas / 40 x 40.
estymacja: 37 000 - 45 000 zł
estymacja: 37 000 - 45 000 zł
39 000 zł
Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)
Lot No.306
Kompozycja czerwono-brązowa, 2023
technika mieszana, płyta; 93 x 95 cm;
sygn. na odwrocie monogramem, poniżej data: 2023 oraz napis: MAKSYMILIAN / KREUTZ MAJEWSKI; obok nalepki wystawowe.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
5 000 zł
Lot No.
323
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Mojżesz, 2006
olej, płyta; 70 x 50 cm;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
olej, płyta; 70 x 50 cm;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
3 600 zł
Lot No.
327
Władysław RZĄB (1910-1992)
Macierzyństwo
olej, płótno; 70 x 52 cm;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
olej, płótno; 70 x 52 cm;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
11 000 zł
Lot No.
328
Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Delfiny, 1991
olej, płótno; 68 x 50 cm;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
olej, płótno; 68 x 50 cm;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
3 000 zł
Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)
Lot No.336
Z cyklu: Żegiestów IV
olej, płótno; 70 x 104,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 3 800 - 4 200 zł
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 3 800 - 4 200 zł
3 500 zł
Teresa WALLIS-JONIAK (ur. 1926)
Lot No.342
Arles, 2014
olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis.J / 14;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
4 000 zł
Adam BOJARA (ur. 1949)
Lot No.344
Gdańsk, 2000
akryl, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: A.Bojara;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: A.Bojara;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 600 zł