Lot No.: 312

Juan CHAMIZO (ur. 1948)

Lot No.: 312

Indianka, 1963

olej, płta pilśniowa; 43 x 35 cm
sygn. i dat. l. d.: Chamizo 63;
estymacja: 4 200 - 5 100 zł