Lot No.: 345

Tadeusz ŁAKOMSKI (1911-1988)

Lot No.: 345

Żaglówki, 1963

olej, płótno; 93 x 128 cm;
sygn. p. d.: TŁakomski;
estymacja: 4 300 - 4 800 zł