Lot No.: 319

Lot No.: 319

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

Mikro i Makro, 2012
olej, płótno; 65 x 81 cm;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł