Lot No.: 326

Lot No.: 326

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Pejzaż wieczorny
olej, płótno naklejone na tekturę; 19 x 28 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 3 500 - 4 200 zł