Lot No.: 343

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Lot No.: 343

Coursegoules, Chemin du Colombier, 2012

olej, płótno lniane; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: SV. (monogramem wiązanym ujętym w romb);
estymacja: 7 000 - 8 500 zł