Lot No.: 328

Lot No.: 328

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Delfiny, 1991
olej, płótno; 68 x 50 cm;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł