Lot No.: 301

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Lot No.: 301

Ławra Poczajowska, 1970

olej, płótno; 46,5 x 100,5 cm;
autentyczność została skonsultowana z Andrzejem Szczepaniakiem;
estymacja: 58 000 - 66 000 zł
Cena sprzedaży 55 000 zł