Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

265
Partyzanci, 1963
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

266
Głowa konia, 1936
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

267
Święty Hubert, 1942
Cena wywoławcza. 47 000 zł

Władysław PODKOWIŃSKI (1866 - 1985)

268
Huzar na koniu
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852 - 1916)

269
Koń, 1890
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

270
Zamyślona
Cena wywoławcza. 28 500 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

271
Kąpiący się, 1932
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Jan MATEJKO (Kraków 1838-Kraków 1893)

272
Portret Antoniego Serafińskiego, 1872
Cena wywoławcza. 450 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

273
Portret Marii Amalii Habsburg
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

274
Portret Michała Bergera, 1945
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Władysław CZACHÓRSKI (1850-1911)

275
Portret Władka, 1879
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

276
Bachantka, 1851
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Abraham BEHRMANN (1876-1942)

277
Głowa starego Żyda
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jan Nepomucen GŁOWACKI (1802-1847)

278
Portret mężczyzny, 1842
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Karol MALANKIEWICZ (1802-1877)

279
Para portretów
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Zygmunt SIDOROWICZ (1846-1881)

280
Portret kobiety z wiankiem jemioły we włosach, 1871
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

281
Portret kobiet w czepku, ok. 1850
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Malarz nieokreślony, holenderski, Leyda, XVII

282
Portret kobiety, 1632
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

283
Matka Boża Bolesna
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w

284
Objawienie Marii z Dzieciątkiem
Cena wywoławcza. 12 000 zł

401
Skradający się lew ceramika matowa; Czechy, Trnovany/ k. Karlovych Varów, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

ROMMER (XX w.)

402
Akt kobiecy terakota bielona
Cena wywoławcza. 4 300 zł

Konstanty LASZCZKA (1865-1956)

403
Wolne wybory gips barwiony na terakotę
Cena wywoławcza. 4 300 zł

Rzeźbiarz nieokreślony - monogramista W.G.

404
Popiersie kobiety, 1914 biały marmur
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy Mieczysław JARNUSZKIEWICZ (1919-2005)

405
Medalion z popiersiem Wyspiańskiego stop metali
Cena wywoławcza. 1 000 zł

406
Siłacz - Alegoria Pracy brąz; Polska?, 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Armand GODARD (XX w.)

407
Tancerka brąz, podstawa z szarego kamienia, Francja, ok. 1920-30
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Z. CARESTIA (XIX/XX w.)

408
Kobieta w chuście brąz patynowany; wys. 63 cm; Włochy (?) ok. 1900
Cena wywoławcza. 9 500 zł

BRUNO (XX w.)

409
Helena brąz patynowany; ok. 1920-40
Cena wywoławcza. 2 500 zł

MYRON (V w. p.n.e.) - według

410
Dyskobol brąz patynowany, wys. 38 cm; Francja 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

411
Matka Boska z Dzieciątkiem drewno lipowe polichromowane Polska?, koniec XVIII w. - 1. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Bartłomiej Michał BERNATOWICZ

412
Głowa aniołka (ok. 1680 - 1730) - krąg drewno lipowe polichromowane i złocone
Cena wywoławcza. 3 300 zł

413
Główka aniołka drewno lipowe polichromowane i złocone; Małopolska?, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

414
Para główek anielskich drewno lipowe malowane i złocone 3. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

415
Św. Anna z małą Marią drewno nieokreślonego gatunku, polichromowane i złocone; wys. 55 cm; 2. poł. XIX w. (?)
Cena wywoławcza. 5 000 zł

416
Chrystus Ukrzyżowany drewno lipowe, polichromowane i złocone 1. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 8 500 zł

417
Para puttów drewno lipowe, polichromowane Śląsk, ok. 1600
Cena wywoławcza. 7 000 zł

418
Święty biskup drewno dębowe, pierwotnie polichromowane, 2. ćw. XVI w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

August ZAMOYSKI (1893 - 1970)

419
Portret Marii Walterskirchen, 1921-1923 transpozycja formistyczna; brąz posrebrzany w górnej partii, wys. 22 cm.
Cena wywoławcza. 170 000 zł

501
Talerzyki do śledzi, tzw. "śledziówki" Huty Szklane J. Stolle Niemen; proj. Michał Titkow, 1934 - 1939
Cena wywoławcza. 600 zł

502
Komplet salaterek szkło różowe i fioletowe, matowe; huta J. Stolle "Niemen", l. 30 XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

503
Paterka dekoracyjna z dekoracją typu Myra szkło ciemnofioletowe opalizujące, wys. 8,4 cm Niemcy, Geislingen, WMF, ok. 1935
Cena wywoławcza. 700 zł

504
Puzderko szkło kobaltowe, mosiądz, farby emaliowe Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

505
Wazon z przedstawieniem lisa Czechy?, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

506
Wazon secesyjny Francja, Nancy, firma Daum, ok. 1910
Cena wywoławcza. 8 000 zł

507
Ptasznik - figurka z naczyniem na kwiaty Porcelana, farby podszkliwne w gamie segerowskiej Francja, Paryż, XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

508
Krawiec Wippel Miśnia 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

509
Para figurek w stylu Art Deco porcelana biała manufaktura europejska (Niemcy lub Czechy?), XX w
Cena wywoławcza. 600 zł