706
Przycisk na biurko z figurką polskiego legionisty; marmur kielecki, brąz, odlew patynowany;Polska, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

707
Wisiorek złoto-srebrny złoto pr. 0,580,masa łączna wyrobu 4,650 g
Cena wywoławcza. 7 000 zł

708
Pierścionek złoto-srebrny złoto pr. 0,580, masa łączna wyrobu 4,750 g
Cena wywoławcza. 12 000 zł

709
Broszka - szpila złota złoto pr.0,750,masa łączna wyrobu 7,400 g
Cena wywoławcza. 4 500 zł

710
Kolczyki srebrne srebro, pr. 0,750, masa łączna wyrobu 12.600 g
Cena wywoławcza. 10 000 zł

711
Zegarek męski, naręczny, art-deco metal, skóra, Szwajcaria, firma ROLEX, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

712
Sygnet oficerski 30. Pułku Strzelców Kaniowskich; złoto, srebro, emalia; Polska, Warszawa, po 1925
Cena wywoławcza. 4 800 zł

713
Zegarek damski, kieszonkowy złoto 14 K, emalia; Szwajcaria, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

714
Kolczyki złoto-srebrne złoto pr. 0,583, oprawa kamieni - srebro; masa łączna wyrobu 4,040 g.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

715
Bransoleta platynowa złoto pr. 0,750, masa łączna wyrobu 19.100g
Cena wywoławcza. 50 000 zł

716
Sygnet damski białe złoto pr.0,585, masa łączna wyrobu 6.500 g
Cena wywoławcza. 38 000 zł

717
Wisior złoty - kamea złoto ok. 14 ct, masa łączna wyrobu 5.600 g
Cena wywoławcza. 6 000 zł

718
Pierścionek złoty złoto 14 ct, masa łączna wyrobu 4,176 g.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

719
Kolczyki złoto - srebrne złoto pr.0,583, białe elementy-srebro, masa łączna wyrobu 1.850 g
Cena wywoławcza. 7 500 zł

720
Pierścionek złoty złoto pr.0,585, kamienie oprawione w srebro, masa łączna wyrobu 5.700 g
Cena wywoławcza. 13 700 zł

721
Makata buczacka Buczacz, manufaktura Artura Potockiego i Spółki Nagórzańscy, 2 dekada XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

722
Szkatułka mosiądz złocony, plusz, miniatury na kości, malowane gwaszem, Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

723
Lampa secesyjna, gabinetowa, elektryczna stop metali, szkło; Europa Środkowa, 1 dekada XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

724
Polifon Szwajcaria, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

725
Ikona - "Zwiastowanie" tempera na desce, złocenie; 44,5 x 34,5 cm. Rosja?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

726
Ikona trójpolowa tempera na desce, tło złote; 33,5 x 30,3 cm. Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

727
Ikona - "Przemienienie Pańskie" tempera na desce; 42,7 x 31,5 cm. Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

728
Ikona - Matka Boża z Dzieciątkiem tempera na desce, okład z blachy miedzianej, srebrzonej, złoconej, repusowanej; 50 x 29,5 cm. Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

729
Ikona - "Ewangeliści Łukasz i Marek" tempera na desce wyciętej u góry w podwójny łuk; 42 x 35,5 cm. Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

730
Ikona - "Święty Mikołaj Cudotwórca" tempera na desce, złocenia; 44,5 x 37,2 cm. Rosja, XX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

731
Szabla angielska, wz. 1822, w pochwie Anglia, po 1822
Cena wywoławcza. 2 500 zł

732
Kordzik oficera marynarki wojennej PRL, Polska, przed 1989
Cena wywoławcza. 1 700 zł

733
Półszabla oficera saperów gwardii napoleońskiej; Francja, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

734
Para pistoletów pojedynkowych, kapiszonowych; Francja, manufaktura St. Etienne? warsztat słynnych rusznikarzy paryskich Le Page
Cena wywoławcza. 26 500 zł

735
Szkatuła w okładzinie z szylkretu Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

736
Para waz dekoracyjnych, neorenesansowych brąz złocony i srebrzony, wkłady mosiężne; Francja, 2 poł. XIX w
Cena wywoławcza. 8 800 zł

737
Żardiniera z łabędziami brąz cyzelowany i złocony, szkło; Warszawa, firma Braci Łopieńskich, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

738
Para świeczników 2-ramiennych, neoempirowych; brąz złocony; Kraków, firma Marcina Jarry, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

739
Alegoria lipca - Tapiseria Francja?, XVII w.
Cena wywoławcza. 80 000 zł

740
Zegar kominkowy z pasterką alabaster, brąz złocony. Francja, Paryż, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

741
Rama secesyjna do fotografii sklejka, blacha mosiężna; Europa Środkowa, Polska? 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

742
Podnośnik - lewar do powozów Europa, XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

743
Zegar gabinetowy Francja?, mechanizm firmy szwajcarskiej Henri Moser i Cie, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 38 000 zł

744
Żyrandol elektryczny, 12-ramienny Austria, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

745
Żyrandol 5-ramienny, elektryczny,szklany Włochy, Murano, XX w
Cena wywoławcza. 2 000 zł

746
Latarnia elektryczna, trójświecowa mosiądz, szkło trawione i szlifowane, złocenie, porcelana; Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

747
Toaletka w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; fornir - mahoń Europa Środkowa, ok. 1860
Cena wywoławcza. 1 900 zł

748
Ekran kominkowy w stylu biedermeier Materiał: fornir - mahoń Europa Środkowa, Niemcy?, ok. 1830
Cena wywoławcza. 3 200 zł

749
Lustro w ramie w stylu klasycyzującym Polska, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

801
Komplet siedzisk giętych buczyna Europa Środkowa, Polska?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

802
Cztery krzesła w dojrzałym stylu wiktoriańskim; konstrukcja - buczyna; Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

803
Sekretarzyk w stylu secesji geometrycznej; konstrukcja - dębina, mahoń; fornir - mahoń Europa Środkowa, Galicja?, po 1900
Cena wywoławcza. 4 900 zł

804
Szafka secesyjna Europa Środkowa, Galicja?, ok. 1900
Cena wywoławcza. 2 700 zł