510
Filiżanka ze spodkiem, z "botanicznymi" Miśnia, ok. 1750-1760
Cena wywoławcza. 1 800 zł

511
Grupa figuralna: trzy pary ogrodników pod drzewem Miśnia, model Johanna Carla Schönheita (1730-1805), powtórzenie późniejsze
Cena wywoławcza. 9 000 zł

512
Serwis do kawy Sansouci z dekoracją kwiatową i miniaturami, dla 6 osób Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka Rosenthala lata 30. - 40. XX w., 1944.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

513
Zestaw serwisowy do kawy dla 4 osób model 510 Ćmielów, lata 1920 - 1950
Cena wywoławcza. 1 500 zł

514
Salaterka z herbem cesarskim Rosja, St. Petersburg, Cesarska Fabryka Porcelany, ok. 1895
Cena wywoławcza. 3 000 zł

515
Zegar neobarokowy Porcelana: Śląsk, ok. poł. XIX w.; mechanizm 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

516
Koszyk z maskami faunów i bachantek przy uchwytach; Miśnia, 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

517
Sosjerka z maskami kobiecymi i kwiatami "drzeworytniczymi" Miśnia, lata 50. - 60. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

518
Talerz z miniaturą w typie Höroldtmalerei; Rosja, St Petersburg, Cesarska Manufaktura Porcelany okres Aleksandra I (1801-1825)
Cena wywoławcza. 29 000 zł

519
Wazon ozdobny Japonia, ok. 1910
Cena wywoławcza. 4 000 zł

520
Filiżanka ze spodkiem, barwnym motywem mit Fels und Vogel; Miśnia, filiżanka lata 1774-1815, spodek poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

521
Para wazonów-kwiatonów Czechy, Březova (Pirkenhammer), lata 1846-1853
Cena wywoławcza. 3 300 zł

522
Plakieta porcelanowa z miniaturą: Francja, malarz działający samodzielne lub w atelier malarskim w Limoges, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

601
Komplet sztućców do ryb na 12 osób plater;Warszawa, Norblin i Ska; lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

602
Lustro toaletowe uchylne plater nr modelu 952;Warszawa, Norblin i Ska, 1896-1915
Cena wywoławcza. 1 800 zł

603
Dzban do wody metal srebrzonyMeriden Silver Plate Co., k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

604
Komplet śniadaniowy w stylu późnowiktoriańskim; metal srebrzony;Simpson, Hall, Miller and Co, k. XIX w. (przed 1898)
Cena wywoławcza. 3 500 zł

605
Kielich okolicznościowy miedź srebrzona, Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

606
Taca owalna miedź srebrzona;USA, Taunton, Sheridan Silver Co. ok. 1950
Cena wywoławcza. 1 400 zł

607
Komplet do kawy miedź srebrzona; USA, Taunton, Sheridan Silver Co. (zał. 1944), ok. 1950
Cena wywoławcza. 3 300 zł

608
Para świeczników plater; Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

609
Żardiniera mosiądz srebrzonyParyż, firma Christofle, XIX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

610
Para świeczników dwuramiennych plater; Paryż, firma Christofle, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

611
Kabaret do przypraw plater, srebro, stalEuropa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

612
Torebka balowa srebro próby 3Warszawa, 1921-31
Cena wywoławcza. 1 600 zł

613
Solniczka podwójna srebro próby 800; Niemcy, k. XIX w
Cena wywoławcza. 800 zł

614
Papierośnica srebro próby 84, cz. złocone; Moskwa, firma Fabergé, 1895
Cena wywoławcza. 18 000 zł

615
Koszyczek do szklanki srebro próby 84; Moskwa, firma Fabergé, 1899-1908
Cena wywoławcza. 9 000 zł

616
Buliera srebro; Berlin, złotnik Johann Wilhelm David Friedrich, 1821-41
Cena wywoławcza. 9 600 zł

617
Komplet do herbaty srebro próby 925Anglia, Sheffield, 1926 i 1929 r (mlecznik)
Cena wywoławcza. 7 600 zł

618
Kowsz srebro;Petersburg, probierz Dimitrij Twierskij, 1849
Cena wywoławcza. 15 000 zł

619
Monstrancja srebro złocone próby 1Paryż, firma Poussielgue-Rusand, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

620
Komplet sztućców obiadowych na sześć osób; srebro, pr. 800Wrocław, Silberwarenfabrik Julius Lemor, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 7 900 zł

621
Para świeczników rokokowych srebro; Wrocław, Johann Christian Jancke st., 1761-1776.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

622
Lichtarz - bużuarek srebro próby 12; Warszawa, Karol, Filip Malcz, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

623
Cukiernica skrzynkowa srebro próby 84 Warszawa, Jan Pogorzelski, 1862
Cena wywoławcza. 9 600 zł

624
Pucharek dekoracyjny srebro próby 84Warszawa, Karol Filip Malcz, 1859
Cena wywoławcza. 10 000 zł

625
6 łyżeczek do herbaty srebro próby 84Warszawa, Werner i Ska, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

626
Para świeczników srebro próby 84.Warszawa, złotnik Szmul Szkarłat, 1889
Cena wywoławcza. 4 000 zł

627
Dzban do wina srebro próby 925 Londyn, 1801
Cena wywoławcza. 4 400 zł

628
Patera srebro próby 84; Warszawa, Bracia Hempel, ok. 1915
Cena wywoławcza. 9 000 zł

629
Komplet do herbaty i kawy srebro próby 800; Niemcy, Heilbronn, firma Bruckmann und Söhne, 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

630
Para świeczników srebro próby 84; Warszawa, złotnik Mojżesz (Moszek) Princenthal, 1899-1904
Cena wywoławcza. 3 000 zł

701
Bola - waza do ponczu, secesyjna stop cynowy, szkło; Niemcy, Kolonia - Ehrenfeld, firma ORIVIT Aktien-Gesellschaft, po 1900
Cena wywoławcza. 2 900 zł

702
Patera na owoce w stylu art-deco mosiądz, emalia, szkło; Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

703
Puszka na "list żelazny"(?) mosiądz;Ryga, 1856?
Cena wywoławcza. 1 500 zł

704
Para kandelabrów neorokokowych brąz, odlew cyzelowany, złocony;Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

705
Ekrytuar na biurko nefryt, brąz patynowany, mosiądz, szkło;Rosja, Petersburg, odlewnia K. F. Werfel; XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł