Nr katalogowy: 337

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

Nr katalogowy: 337

28 VI 1994

olej, płótno, 41 x 27 cm; na odwrocie, na blejtramie napis: 9/94 28 VI 1994