Nr katalogowy: 338

Zdzisław SALABURSKI (1922 - 2007)

Nr katalogowy: 338

XXXI, 1965

olej, płótno, 90 x 65 cm; na odwrocie napisy autorskie: Z Salaburski / 1965 / Warszawa / XXXI