Nr katalogowy: 342

WITOLD-K (ur. 1923)

Nr katalogowy: 342

P-71-1031

olej, płótno, 36,5 x 28 cm; sygn. l. d.: Witold-K; na odwrocie tytuł, oraz nalepka z Sotheby's;