Nr katalogowy: 330

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

Nr katalogowy: 330

Przetrwanie kultury, 2005

olej, blacha, 100 x100 cm; sygn. na odwrocie: Twożywo 2005 (flamastrem)