Nr katalogowy: 343

Ewa SADOWSKA (ur. 1953)

Nr katalogowy: 343

Cykl "Inspiracje" - Bałtyk, 2007

olej, płótno, 90 x 120 cm; sygn. p. d.: E. SADOWSKA '07;