620
Para świeczników srebro, wys. 32 cm, średn. stopy 13,8 cm, waga 991 g; Austria, Wiedeń?, k. XIX w., monogram złotnika AP
Cena wywoławcza. 5 000 zł

621
Kandelabr pięcioświecowy Niemcy, Schwäbisch Gmünd, firma Jakoba Grimmingera, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

622
Komplet sztućców na 6 osób (30 sztuk) Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, ostrza noży firmy Gerlach, ok. 1950.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

623
Komplet do kawy i herbaty Niemcy, Heilbronn, XIX/XX w., firma Bruckmann und Söhne (czynna1806-1973)
Cena wywoławcza. 9 500 zł

701
Albumik z fotografiami Wiedeń? Kraków? zdjęcia wykonane w rozmaitych atelier na terenie Austro-Węgier i Niemiec
Cena wywoławcza. 4 000 zł

702
Medalion z wizerunkiem Ryszarda Wagnera żeliwo, odlew brązowiony; wys. 48,5 cm, szer. 36 cm; Niemcy, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Józef AUMILLER ( 1892-1963)

703
Medalion z Józefem Piłsudskim brąz, średnica 25 cm; Warszawa, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

704
Świecznik z figurką putta brąz, odlew patynowany; wys. 35,5 cm; Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

705
Puchar ozdobny brąz, odlew złocony; wys. 28 cm, Europa Zachodnia, Niemcy? 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 400 zł

706
Putto na skale - pojemnik z pokrywką (na wino?); Niemcy lub Czechy?, wytwórnia nieustalona, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

707
Żardiniera secesyjna cyna, szkło; wys. 14 cm, dł. 42,6 cm, szer. 19 cm; Niemcy? pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

708
Talerz dekoracyjny, ażurowy Europa Środkowa; 2 ćw. XIX w.;wyrób niesygnowany; mógł powstać zarówno w Królewskich Pruskich Odlewniach Żeliwa
Cena wywoławcza. 1 200 zł

709
Para lichtarzy kościelnych cyna, wys. 65/68 cm, szer. podstaw 20/23 cm; Polska, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

710
Ikona z wizerunkiem Św. Jana Ewangelisty drewno, tempera, aksamit, złoto płatkowe, srebro pr. 84; Rosja, Moskwa? złotnik "SKZ", lata 80. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

711
Ikona cerkiewna ze sceną Zmartwychwstania tempera na desce, 101 x 97 cm; rama drewniana 120 x 115 cm; Lwów, XVIII w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

712
Zegar ścienny, ramowy, inkrustowany masą perłową; Europa Zachodnia, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

713
Zegar ścienny, ramowy, inkrustowany masą perłową i mosiądzem; Europa Zachodnia, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

714
Zegar podróżny w etui mosiądz, szkło, stal, emalia, drewno, skóra, aksamit, atłas; wys. 14,5 cm, Szwajcaria lub Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

715
Zegar kominkowy, portykowy drewno lakierowane na czarno i złocone, snycerka, alabaster, mosiądz, malatura na szkle; Wiedeń, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

716
Zegar kominkowy z wizerunkiem rzymskiego filozofa; Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

717
Tarcza z terenów Etiopii. Materiał: skóra. Wymiary: średnica - 485 mm; wysokość - 185 mm. Afryka. Abisynia. Pocz. XX wieku.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

718
Szyszak jazdy niemieckiej tzw. "pappenheimer"; Szyszaki tego typu używane były w całej Europie Środkowej od ok. 1620 roku do początków wieku XVIII
Cena wywoławcza. 10 000 zł

719
Szabla oficera jazdy lekkiej (huzarów ?) Stal, miedź, drewno skóra. Rosja. Prusy (?). kon. XVIII / pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

720
Pistolet kapiszonowy, oficerski (?) z poł. XIX wieku; Francja, Marsylia, ok. połowy XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

721
Pistolet skałkowy z I poł. XIX wieku. Stal, drewno róg, krzemień. Europa Zach. Francja. Bordeaux. Jouvel. Lata 1815 - 1835.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

722
Pałasz paradny oficera Brytyjskiej Marynarki Wojennej z okresu panowania króla Jerzego V (1910 - 1936). Wielka Brytania, lata 1910 - 1936.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

723
Para postumentów w stylu klasycystycznym Konstrukcja - olcha (?); 127 x 34 x 34 cm; Europa Środkowa, Polska (?), pocz. XX wieku.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

724
Gazetnik mosiądz, szkło, tworzywo sztuczne, płyta drewniana; Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

725
Kobierzec jedwab, wełna, bawełna; 76//79 x 246 cm; Persja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

726
Para waz brąz, odlew, grawerunek, inkrustacje miedzią, srebrem i złotem; wys. 42 cm, średnica podst. 17 cm; Japonia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 8 800 zł

727
Lustro w stylu neobarokowym konstrukcja - sosna, orzech; 136,5 x 94 x 16 cm; Europa Środkowa, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

728
Lampa gabinetowa w stylu art-deco drewno, mosiądz, szkło mleczne; Europa Zachodnia, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

729
Żyrandol 12-świecowy, w manierze I Cesarstwa; brąz złocony, wys. 88 cm, średnica 84 cm; Francja lub Rosja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

730
Zegar szafowy-podłogowy w stylu barokowym; Konstrukcja szafy - dębina; tarcza i mechanizm: stal, mosiądz, emalia; Europa Zachodnia, Francja ?, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

801
Bufet w stylu eklektycznym Konstrukcja - sosna; orzech - mahoń; 87,4 x 145,5 x 68,6 cm; Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 4 500 zł

802
Toaleta w stylu eklektycznym Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 239,5 x 116,6 x 52,2 cm; Europa Środkowa, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

803
Sekretera w stylu barokowym Europa Środkowa, Niemcy Północne (?); 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 32 000 zł

804
Szafa kredensowa w stylu barokowym Konstrukcja - sosna; fornir - jesion; 207,5 x 147,5 x 58,7 cm; Europa Środkowa, Niemcy Północne, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 32 000 zł

805
Serwantka neorokokowa Konstrukcja - brzoza; 186 x 83 x 40 cm; Polska (?), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

806
Szafa sieniowa w stylu barokowych mebli gdańskich; Europa Środkowa, Pomorze Zachodnie (?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

807
Sekretera w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; intarsje i żyłki - brzoza; 161,9 x 93,5 x 56 cm; Europa Środkowa, Polska Południowa, ok. 1830.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

808
Szafa kredensowa kątowa w stylu biedermeier; Konstrukcja - sosna; fornir - czereśnia; Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

809
Komoda barokowa Konstrukcja: dębina, sosna; fornir - dębina; 79,7 x 117,6 x 58,5 cm; Europa Środkowa, Polska, 3/4 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

810
Komoda klasycystyczna Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń, śliwka; intarsje - śliwka, brzoza; Europa Środkowa, Polska (?), pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

811
Szafka kątowa w stylu klasycystycznym Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; intarsja - orzech, śliwka; Europa Środkowa, Polska (?), 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

812
Stolik - toaletka w stylu rokokowym Konstrukcja - sosna; fornir - orzech, jesion; intasja - brzoza, śliwka; Europa Środkowa, Polska?, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 23 000 zł

813
Barek w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech, mahoń; Europa Środkowa, Polska ?, 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

814
Stolik pomocniczy w stylu art deco Konstrukcja - sosna, orzech; fornir - karpa i czeczota orzechowa; Europa Środkowa, Polska, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł