815
Biblioteka w stylu art deco Konstrukcja - sklejka, sosna; fornir - orzech; 168,1 x 96,5 x 41,7 cm; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 3 500 zł

816
Biurko i szafa biblioteczna w stylu art Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 10 000 zł

817
Kanapa w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja: orzech, buczyna; 116 x 160 x 78,5 cm; Polska, ok. 1880.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

818
Konsola w stylu klasycystycznym Konstrukcja: sosna; fornir - mahoń; 85,5 x 108,5 x 47,5 cm; Polska, ok. 1830.
Cena wywoławcza. 5 100 zł

819
Szafka kątowa w stylu późnego biedermeieru; Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 142,3 x 59 x 59 cm; Europa Środkowa, ok. 1840
Cena wywoławcza. 3 800 zł

820
Stolik pomocniczy w stylu eklektycznym Konstrukcja - orzech, sosna; fornir - orzech; intarsja - brzoza; Kraje alpejskie (Szwajcaria?), kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł