Nr katalogowy: 708

Nr katalogowy: 708

Talerz dekoracyjny, ażurowy

Europa Środkowa; 2 ćw. XIX w.;wyrób niesygnowany; mógł powstać zarówno w Królewskich Pruskich Odlewniach Żeliwa