20 września 2023

Blisko 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1 000 zł!

20 września 2023, godz. 17:00

w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

14.09 (czwratek): 11:00 - 19:00
15.09 (piątek): 11:00 - 19:00
18.09 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
19.09 (wtorek): 11:00 - 17:00
20.09 (środa): 11:00 - 17:00

Wirtualny Salon Wystawienniczy

Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl

regulamin aukcji wyprzedażowej

904
Stolik RTV z szufladą w oskrzynieniu drewno, okleina; 84,5 x 63 x 48,5 cm.
Polska, 3 ćwierć XX w.

905
Fotel w manierze wczesnego baroku drewno czernione, rzeźbione, sztuczna skóra, tapicerowanie (uszkodzony od spodu); 107 x 60 x 64 cm.
Europa Zachodnia, XX w.

906
Kanapa w manierze rokoko drewno malowane w kolorze starego złota, welur; 95 x 131 x 51 cm.
Polska?, XX w.

907
Para szafek nocnych w manierze rokoko drewno; 59 x 49 x 30 cm.
Włochy.