Fotograf nieokreślony polski, XIX w.
Nr katalogowy101
Widok na Klasztor na Jasnej Górze, 1877
fotografia czarno biała, albumin, papier, szkło,
mosiądz, 10,5 x 14 cm
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Jan BUŁHAK (1876 - 1950)
Nr katalogowy103
Św. Katarzyna Aleksandryjska
rzeźba z kościoła śś Piotra i Pawła na Antokolu
w Wilnie; fotografia czarno-biała
Cena wywoławcza.
700 zł
Ando HIROSHIGE (1797-1858)
Nr katalogowy105
Widok na góry Izu
drzeworyt barwny, papier, 34 x 21,5 cm;
sygn. z lewej strony: Hiroshige ga
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Feliks JABŁCZYŃSKI (1865-1928)
Nr katalogowy109
Widok na kościół św. Anny od strony Mari
litografia, papier, 73 x 55 cm;
sygn. l. d.: 1916/ XIX/ FJabłczyński (ołówkiem).
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Artysta nieokreślony flamandzki, XVII w.
Nr katalogowy111
Zesłanie Ducha Świętego
miedzioryt, papier, 33,5 x 24 cm (odcisk płyty);
na odwrocie wtórny napis przypisujący wydanie ryciny
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Hendrick GOLTZIUS (1558-1617)
Nr katalogowy114
Święta Rodzina - Infanti Domino, ok.1595
wg Bartholomeus SPRANGER (1546-1611)
grawiura, papier, 28,5 x 21 cm;
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Gerard AUDRAN (1640-1703)
Nr katalogowy116
Przejście przez Morze Czerwone
wg Raymond LA FAGE (1656-1684)
miedzioryt, papier, 49,5 x 61 cm
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Leonard ZORN ANDERS (1860-1920)
Nr katalogowy118
Portret dziewczyny, 1894
akwaforta, papier jasnobrązowy, 26,5 x 19 cm
(w świetle oprawy); sygn. l. d.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1966)
Nr katalogowy123
Barbakan w Krakowie
węgiel, kredka brązowa, papier, 24,5 x 32;
sygn. p. d.: Tadeusz Waśkowski
Cena wywoławcza.
900 zł
Eugeniusz ZAK (1884-1926)
Nr katalogowy125
Portret kobiety, ok. 1911
piórko, tusz na podrysowaniu ołówkiem, papier,
24,7 x 22,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Emil KRCHA (1894-1972)
Nr katalogowy202
Kwiaty w wazonie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, tektura,
36,2 x 33 cm; sygn. p. d.: E. Krcha
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Alicja HALICKA (1894-1975)
Nr katalogowy204
Teatr na Wyspie w Łazienkach
tusz, akwarela, papier, 30 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Halicka
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Rajmund KANELBA (1897-1960)
Nr katalogowy206
Akt leżący
ołówek, pastel oleisty, akwarela, papier,
53,5 x 69 cm; sygn. p. d.: Kanelba
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Stanisław GÓRSKI (1887-1955)
Nr katalogowy208
Hanka
pastel, papier, 50 x 35 cm;
sygn. z prawej: St. Górski
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Soter JAXA MAŁACHOWSKI (1887-1952)
Nr katalogowy210
Skaliste wybrzeże
akwarela, gwasz, papier, 24,5 x 34,5 cm
(w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)
Nr katalogowy212
Postój kawalerii, 1916
węgiel, gwasz, papier żeberkowy, jasno brązowy,
58 x 45,5 cm;
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy216
Głowa konia, 1949
olej, tektura, 38,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1949
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy218
Ułan na koniu, 1935
olej, tektura, 22 x 21 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1935
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy220
Odpoczynek
olej, płótno, 51 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy222
Głowa konia
olej, tektura, 44,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1920
Cena wywoławcza.
6 700 zł