DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

 

Nr katalogowy
868
Lampa gabinetowa, elektryczna blacha mosiężna, abażur współczesny, z tkaniny na stelażu; wys. całk. 90 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

 

Nr katalogowy
869
Para wazonów neomanierystycznych terakota, kompozycja metali, drewno czernione; wys. 65 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

Mathurin MOREAU (1834-1917) 

Nr katalogowy
870
Lampa gabinetowa, elektryczna, z figurą kobiety („La Verité”) brąz, marmur, szkło prasowane, matowione; wys. 140 cm; szer. 32 cm;
Francja, pocz. XX w.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

 

Nr katalogowy
901
Komplet mebli w stylu II cesarstwa złożony ze stołu, kanapy, czterech krzeseł i czterech fotelików;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł

 

Nr katalogowy
902
Stolik pomocniczy w stylu daleko-wschodnim drewno malowane na czarno, 45,3 x 96,5 x 56 cm;
Europa Zachodnia lub Daleki Wschód (prod. na rynek europejski), XX w.
estymacja: 3 400 - 4 000 zł

 

Nr katalogowy
903
Szafka w stylu neobarokowym drewno bejcowane na czarno, 106,5 x 76,3 x 30,5 cm;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł

 

Nr katalogowy
904
Stół w stylu neobarokowym drewno bejcowane na czarno, 75,5 x 125 x 71,8 cm;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

 

Nr katalogowy
905
Etażerka kredensowa eklektyczna orzech, mahoń; podstawa - 99,3 x 114,5 x 37 cm;
nastawa - 92 x 105,8 x 32 cm; Europa Środkowa, k. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 300 zł

 

Nr katalogowy
906
Stół eklektyczny orzech, 72,5 x 118 x 104,5 cm;
Europa Środkowa, k. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

 

Nr katalogowy
907
Komplet siedzisk neorenesansowych złożony z niewysokich (siedzenie na wys. 46 cm) czterech krzeseł i pufy, tapicerowanych;
orzech; Europa Środkowa, k. XIX w.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł

 

Nr katalogowy
908
Serwantka historyzująca mahoń; 183 x 97 x 48 cm.
Europa Zachodnia, XIX / XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

 

Nr katalogowy
909
Stół w stylu Ludwika Filipa dąb i orzech, 80 x 173,5 x 109 cm;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

 

Nr katalogowy
910
Sofa w stylu Ludwika Filipa mahoń, 92 x 168 x 809 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 4 900 - 5 900 zł

 

Nr katalogowy
911
Szafka biblioteczna w stylu Ludwika Filipa orzech, orzech wzorzysty, 188 x 84 x 40 cm;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

 

Nr katalogowy
912
Serwantka w stylu angielskiego neoklasycyzmu mahoń, 182,7 x 83 x 39,5 cm;
Anglia, pocz. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł

 

Nr katalogowy
913
Para foteli art deco dębina, 94,8 x 57,5 x 52,7 cm;
Polska, pocz. l. 20 XX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena oferowana 1 900 zł

 

Nr katalogowy
914
Stół do gry mahoń, jawor, brzoza, orzech; 75,5 x 93 x 93 cm.
Europa Zachodnia, 1. poł. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 500 zł
Cena sprzedaży 9 500 zł

 

Nr katalogowy
915
Toaletka nesotylowa fornir orzechowy, 171,5 x 106,5 x 44 cm;
Europy Środkowa, l. 30 XX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

 

Nr katalogowy
916
Barek w stylu secesji geometrycznej z dekoracją regionalną jesion, 76,8 x 68,5 x 40 cm;
Polska (Podhale?), pocz. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł

 

Nr katalogowy
917
Komplet mebli w stylu eklektycznym drewno (buczyna?), rzeźbione, złocone; porcelana szkliwiona, malowana, złocona;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł