Nr katalogowy: 917

Nr katalogowy: 917

Komplet mebli w stylu eklektycznym

drewno (buczyna?), rzeźbione, złocone; porcelana szkliwiona, malowana, złocona;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł