Zbigniew PRONASZKO (1885 - 1958)
Nr katalogowy226
Autoportret
olej, płótno, 82,5 x 62 cm;
sygn. l. g: Z. PRONASZKO
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Zofia RUDZKA (1894 - 1976)
Nr katalogowy228
W oknie
olej, tektura, 71 x 50 cm;
sygn. l. d.: ZRudzka;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Stefan ROSTWOROWSKI (ur. 1921)
Nr katalogowy230
Kwiaty
olej, płótno, 35 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Stefan Rostworowski
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)
Nr katalogowy232
Katedra
olej, tektura, 55,5 x 46 cm;
sygn. p. d.: W de Terlikowski 1947
(końcówką pędzla w masie)
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Zygmunt MENKES (1892 - 1986)
Nr katalogowy234
Dziewczyna ze słonecznikami
olej, płótno, 42 x 24 cm;
sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza.
23 000 zł
236
Zestaw miniatur portretowych
7 sztuk: 2 portrety kobiece i 5 męskich
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865 - 1944)
Nr katalogowy238
Portret ojca artysty
olej, tektura, 32,4 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.g.: A.A.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Edward OKUŃ (1872 - 1945)
Nr katalogowy240
Górski staw
olej, płótno, 71 x 52 cm;
sygn. p. d.: EOKUŃ
Cena wywoławcza.
36 000 zł
Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852 - 1916)
Nr katalogowy242
Koń, 1890
olej, płótno dublowane, 60 x 24 cm;
sygn. p. d.: T. Ajdukiewicz / 1890
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Ludwik GĘDŁEK (1847 - 1904)
Nr katalogowy244
Wesoła sanna
olej, płótno, 37 x 58 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek. Wien
Cena wywoławcza.
52 000 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Nr katalogowy246
Demeter
olej, płótno, 71,5 x 49 cm;
sygn. l.d.: WW
Cena wywoławcza.
36 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Nr katalogowy248
Autoportret
olej, tektura, 47 x 50 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman / 1947
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Nr katalogowy250
Powrót
olej, tektura, 38 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman / Szklarska Poręba 1947
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Nr katalogowy252
Autoportret, 1915
olej, płyta, 46 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Jacek Malczewski / Wiedeń
Cena wywoławcza.
80 000 zł
Władysław PODKOWIŃSKI (1866 - 1985)
Nr katalogowy254
Huzar na koniu
olej, tektura, 45 x 36 cm;
sygn. p. d.: PODKOWIŃSKI / Varsovie
Cena wywoławcza.
48 000 zł
Malarz nieokreślony, pocz. XVII w.
Nr katalogowy256
Salome ofiarująca głowę Jana Chrzciciela
olej, deska, 30 x 48 cm
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Malarz nieokreślony, pocz. XIX w.
Nr katalogowy258
Ostatnia Wieczerza
olej, blacha, 45 x 64,5 cm
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Adolf STADEMANN (1824-1895)
Nr katalogowy260
Zachód słońca zimą
olej, deska, 26,2 x 35,5 cm;
sygn. p.d.: A. Stademann
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Thomas WIJCK (ok. 1616 - 1677)
Nr katalogowy262
Scena w porcie
olej, płótno dublowane; 82,5 x 107 cm;
sygn. l. d.: T Wijck
Cena wywoławcza.
340 000 zł
Charles VALTON (1851-1918)
Nr katalogowy402
Pies myśliwski
brąz patynowany, wys. 20 cm., dł. 30 cm.
sygn. na boku podstawy: C. VALTON
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Hans ARNOLDT (1860-1913)
Nr katalogowy404
Diana na łowach
brąz patynowany, wys. 36 cm.
Na podstawie sygn.: H. ARNOLDT
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Stanisław CZARNOWSKI (1872-1919)
Nr katalogowy406
Siłacz
brąz patynowany i lakierowany,
wys. 53 cm; sygn. na podstawie: St. Czarnowski
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Alfonse MAUQUOY (1880-1954)
Nr katalogowy408
Dwie kobiety
Brąz patynowany, wys. 41 cm, szer. 90 cm.
Sygn. na podstawie: Alf. MAUQUOY
Cena wywoławcza.
15 000 zł
POLTER (?)
Nr katalogowy410
Odpoczywająca chłopka, pocz. XX w.
alabaster, wys. 15 cm.
Na plecach wyryta sygn.: Polter
Cena wywoławcza.
2 700 zł