09 czerwca 2020

Około 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!

9 czerwca 2020, godz. 17:00

w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

4.06 (czwartek): 12:00 - 18:00
5.06 (piątek): 12:00 - 18:00
8.06 (poniedziałek): 12:00 - 18:00
9.06 (wtorek): 12:00 - 17:00

Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl

Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.

 regulamin aukcji wyprzedażowej

813
Wieszak na ubrania secesyjny, l. ćw. XX w. drewno, mosiądz; 14,5 x 34 x 5,5 cm.

814
Lampa gabinetowa, pocz. XX w. mosiądz, szkło, marmur; 44 x 14 x 14 cm;
brak klosza;

815
Lampa gabinetowa secesyjna, pocz. XX w. żeliwo, blacha mosiężna, szkło matowe ; 34,5 x 15 x 15 cm;
klosz dobierany;

816
Lampa na kwadratowej podstawie, 2 ćw. XX w. mosiądz, 59 x 24 x 12,5 cm;
brak klosza;

817
Sztaluga ażurowa secesyjna, pocz. XX w. metal, farby; 63 x 25 x 25 cm;

818
Żyrandol 12-świecowy, XX w. mosiądz, szkło,; 91,5 x 62 x 62 cm;
część tulejek uszkodzona; do konserwacji.

819
Zestaw wschodni do kawy metal; w składzie:
- dzbanuszek: wys. 18,5 cm;

820
Walet na ubrania, XX w. drewno, metal, guma; 98 x 41 x 27 cm;
ślady użytkowania;

821
Parawan w typie Ludwik XVI, pocz. XX w. drewno, gipsatura, złocenie, tkanina, tektura; 175,5 x 130,5 x 2,7 cm;
do renowacji;

822
Zegar gabinetowy art déco z figurką dziecka zegar w komplecie z dwoma dostawkami w formie kolumn
marmur, brąz, mosiądz, wym. zegara: 34 x 30 x 11 cm, wysokość dostawki: 21 cm

823
Głowa Buddy brąz, wypełnienie masą ceramiczną; 48 x 21 x 16,5 cm.

824
Kufel w typie manierystycznym z pokrywką na zawiasie brąz złocony, patynowany; wys. 20 cm;

825
Kandelabr z dwoma kinkietami - kandelabr: żelazo; wys. 40 cm;
- kinkiety: żelazo; wys. 31,7 cm.

826
Para lampek ze szklanymi kloszami blacha miedziana, tworzywo sztuczne, szkło matowione; wys. całk. 27 cm.

827
Lustro w eklektycznej drewnianej ramie drewno; 33 x 61,5 x 7 cm.

828
Miniatura: Napoleon Bonaparte emulsja fotograficzna światłoczuła, gwasz, kość; 7 x 5 cm (w świetle owalu oprawy).

829
Para miniatur - Madame de Pompadour - wg François Boucher: emulsja fotograficzna światłoczuła, gwasz, kość słoniowa; 8 x 6 cm (w świetle owalu oprawy); sygn. p. c.;

830
Orzeł amphora ceramika Turn Teplitz; wys. 38 cm.

831
Ekrytuar z motywem orła cyna patynowana; wys. 17 cm;
Niemcy, pocz. XX w.; ślad naprawy.

832
Figurka Ganesha brąz; wys. 19 cm.

833
Patera secesyjna cyna; wys. 7 cm;
na spodzie: 484; zarysowanie wnętrza.

834
Lampa oliwna z przykrywką mosiądz; wys. całk. 37 cm.

835
Para konsolek złoconych, XX w. drewno, złocenie; wys. 14 cm;

836
Lichtarz z perełkowanym kołnierzem cyna; wys. 22,5 cm.

837
Zestaw do papierosów z motywem smoków laka, farby;
- pudełko na papierosy: wys. 8 cm;

838
Popielnica z grawerunkiem cyna; 2,5 x 19,7 x 19,7 cm.

839
Patera z motywem bukietu i motyla cyna; 2 x 25,5 x 24 cm.

840
Lampa gabinetowa rzeźbiona drewno w kolorze złotym; wys. 28,5 cm;
brak klosza.

841
Lampa gabinetowa alabaster; wys. 26 cm;
brak klosza.

842
Lustro toaletowe metal, sklejka; 26 x 22,5 x 14 cm.

843
Dzban do wody z pokrywka na zawiasie, XIX w.? miedź, mosiądz (zwieńczenie pokrywki); 20 x 20,5 x 15,5 cm;

844
Zestaw naczyń cynowych - dobierany - paterka groszkowana z dwoma uchwytami: stop cyny i ołowiu; 4 x 20 x 13,5 cm; sygn. na spodzie: THE ALEXANDER CLARK / COMPANY LTO LONDON / 2271 /

845
Lampa gabinetowa plexi, metal; wys. z abażurem 40 cm.

846
Żyrandol sześcioświecowy, zelektryfikowany metal; 59 x 39,5 x 38 cm;

847
Żyrandol trzyświecowy, zelektryfikowany mosiądz; 55 x 30 x 269 cm.

848
Podstawka na termometr mosiądz; wys. 20,5 cm.

849
Figurka Buddy kamień mydlany lakierowany, drewno, farba; wys. 11 cm.

850
Popiersie Diany gips malowany farbą olejną; wys. 51 cm;
Swobodna redakcja Diany z Wersalu.

851
Termometr i barometr drewno, okleina; wys. 51 cm.

852
Laska drewno, kość słoniowa, metal; wys. 81 cm;
ślady użytkowania.

853
Para świeczników trzyświecowych mosiądz, ceramika szkliwiona; wys. 40 cm;
ślad po naprawie jednej muszli.

901
Stół w stylu Ludwika Filipa, koniec XIX - pocz. XX w. drewno; 77 x 133 x 80 cm;
do renowacji.

902
Stolik kawowy, XX w. drewno; 60,5 x 48 x 48,5 cm;
do konserwacji;;

903
Konsola z lustrem w typie biedermeier, XX w. drewno, okleina mahoń, tafla lustrzana; konsola: 76 x 93 x 44 cm, lustro: 153 x 89,5 x 9,5 cm;
do konserwacji, uszkodzenia lustra

904
Fotel berżera a la Ludwik XVI drewno złocone, tapicerowanie, płótno; 116,5 x 70 x 68 cm;
do konserwacji

905
Para krzeseł tapicerowanie, drewno, farba; 90,5 x 53 x 55 cm;
do konserwacji

906
Podstawka narożna drewno, okleina, mosiądz; 81 x 51 x 34 cm;
ślady użytkowania.

907
Niciak owalny z trzema szufladami okleina, mosiądz; 70 x 40 x 30,5 cm;
do renowacji.