Nr katalogowy: 903

Nr katalogowy: 903

Konsola z lustrem w typie biedermeier, XX w.

drewno, okleina mahoń, tafla lustrzana; konsola: 76 x 93 x 44 cm, lustro: 153 x 89,5 x 9,5 cm;
do konserwacji, uszkodzenia lustra