Około 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
9 czerwca 2020, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
4.06 (czwartek): 12:00 - 18:00
5.06 (piątek): 12:00 - 18:00
8.06 (poniedziałek): 12:00 - 18:00
9.06 (wtorek): 12:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
708
oznaczenia na spodzie: cechy austrowęgierskie.
CHRISTOFLE, XIX/XX w.
Nr katalogowy710
sygn. na spodzie: CHRISTOFLE / METAL BLANC / C, C.
WMF - WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK
Nr katalogowy714
sygn. na jednej z nóżek oraz koło sygn. litera: N.
716
- piersiówka mosiężną pokrywką (dobieraną): plater, mosiądz; wys. 11 cm; na brzuścu cechowana.
718
- mlecznik: plater (wewnątrz pozłocenie-przetarte); wys. 7 cm;
Johan Theodor PALMGREN
Nr katalogowy720
- dzban z pokrywka na zawiasie: wys. 28,5 cm; sygn. na spodzie;
722
na spodzie oznaczenia słabo czytelne;
CHRISTOFLE
Nr katalogowy730
sygn. na spodzie oraz nr fabryczny: 665837; kluczyk uszkodzony.
732
na spodzie oznaczenia: SILVER ON COPPER/ mitra, B, S, C/ REG.
Nr katalogowy738
sygn. na spodzie: WMF / G;
740
sygn. na spodzie słabo czytelna.
743
oznaczenia na spodzie: D. P. & SONS / 7463;
801
sygn. i opisana na spodzie: Elektromedyczna / SPÓŁDZIELNIA PRACY / KAWIARKA Poj. 0,7 l. / TYP-9/1966 /
803
- puzderko z pokrywką: mosiądz, emalia komórkowa; wys. całk. 7,5 cm;