Około 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
9 czerwca 2020, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
4.06 (czwartek): 12:00 - 18:00
5.06 (piątek): 12:00 - 18:00
8.06 (poniedziałek): 12:00 - 18:00
9.06 (wtorek): 12:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Aleksander ŻURAKOWSKI (1892-1978)
Nr katalogowy101
sygn. i dat. p. d.: monogram wiązany AŻ, R - 62.
Honoré DAUMIER (1808-1879)
Nr katalogowy103
2. Toujours Jolie; litografia, papier; 23,5 x 17 cm (w świetle passe-partout).
105
fototypia,
Artysta nieokreślony
Nr katalogowy107
Pochodzi z „Magazynu Mód. Dziennik Przyjemnych Wiadomości”, 1838; dodatek nr 6, ryc. 6.
109
Pęknięcie oryginalnego szkła.
Stanisław GLIWA (1910-1986)
Nr katalogowy111
sygn. i dat. p. d. (ołówkiem): St. Gliwa /Londyn 1948.
Fredrich HITZIG (1811-1881)
Nr katalogowy113
Pochodzi z dzieła: „Fredrich Hitzig - Ausgeführte Bauwerke”, Bd. 1, Berlin 1850 Ernst &Korn.
K. MACHAN (XIX/XX w.)
Nr katalogowy115
sygn. i dat. p. d.: K. Machan /Marienthal / 1900.