Nr katalogowy: 1

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

Nr katalogowy: 1

Autoportret w pracowni, 1956

gwasz, akwarela, papier; 86 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: SZWACZ /56-III.