Nr katalogowy: 730

Nr katalogowy: 730

Para solniczek - dobierana

- solniczka ze zdobionym kołnierzem (częściowo uszkodzona): plater, wnętrza pozłacane (przetarte); 6 x 10 x 8,2 cm; sygn. na spodzie kołnierza: WARSZAWA /