Nr katalogowy: 719

GULDSMEDS AKTIEBOLAGET

Nr katalogowy: 719

Patera na talerzyku

plater (wnętrza złocone); wys. 10 cm;
sygn. na stopie paterki: GAB, cecha firmowa, NS ALP.