Nr katalogowy: 123

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 123

Kwiaty w wazonie, 1937

akwarela, papier; 31 x 25 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Leonard Pękalski grudzień 1937.