Nr katalogowy: 42

Nr katalogowy: 42

Cukiernica art déco

srebro cechowane, heban; wys. 13,5 cm, waga 374 g;
sygn. i cechowanie na spodzie: trzy wieże / 38, W. GREEN, [monogram wiązany SJ].