13 maja 2019

Szanowni Państwo

 I wielkie słowa podziękowania dla Domu Aukcyjnego Rempex, który w sposób profesjonalny, z zaangażowaniem i… z pewną ilością cierpliwości dla nas, przygotował Aukcję.

prof. Jacek Dyrzyński
Przewodniczący Zarządu Towarzystwa Przyjaciół ASP

prof. Krzysztof Trusz
Kurator

prof. Artur Winiarski
Autor not biograficzno-artystycznych

Błażej OSTOJA-LNISKI (ur. 1974)

49
Bez tytułu, 2018 litografia, papier; 41 x 28,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: B. O- Lniski' 18.
Cena sprzedaży 150 zł

Roman PIETRZAK (ur. 1963)

50
Zez, 2008 brąz, drewno; 23 x 13 x 11 cm;
sygn. u dołu brązowej rzeźby: monogram wiązany PR.
Cena sprzedaży 800 zł

Sylwester PIĘDZIEJEWSKI (ur. 1966)

51
Pejzaż z Jerozolimy akryl, papier, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. P. 2018;
Cena sprzedaży 500 zł

Igor PRZYBYLSKI (ur. 1974)

52
Czeske Velenice, 2015 fotografia cyfrowa, PCV; 50 x 66,5 cm;
sygn. i opisane na odwrocie: DIGITAL PRINT / PVC IGOR PRZYBYLSKI / 50 x 67 cm ceske velenice / /P'15.
Cena sprzedaży 450 zł

Czesław RADZKI (ur. 1948)

53
Drony (anioły), 2018 olej, płótno; 50 x 40 cm;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Sławomir RATAJSKI (ur. 1955)

54
Leśny ukrzesłowiony, 2016 olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.:RATAJSKI ' 16;

Łukasz RUDNICKI (ur. 1973)

55
Czasami w niedzielę, 2013 akryl, płótno; 30 x 45 cm;
Cena sprzedaży 700 zł

Andrzej RYSIŃSKI (ur. 1958)

56
Czarny, 2015 wydruk pigmentowy, płótno; 80 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ RYSIŃSKI, CZARNY, 80 X 100, WYDRUK PIGMENTOWY, PŁÓTNO, 2015.
Cena sprzedaży 1 000 zł

Wojciech SADLEY (ur. 1932)

57
Święto wiosny, 2018 technika własna, papier; 59 x 42 cm;
sygn., dat. i opisane p. d.: SADLEY / //ŚWIĘTO WIOSNY / 2018 R.
Cena sprzedaży 200 zł

Jacek STASZEWSKI (ur. 1965)

58
Konik polski III, 2018 akryl, płótno; 30 x 30 xm;
Cena sprzedaży 500 zł

Janusz STANNY (1932-2014)

59
Reprint okładki do książki Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca Wydawnictwo Iskry 1959 / 2011
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59 cm;
Cena sprzedaży 100 zł

Janusz STANNY (1932-2014)

60
Reprint okładki do książki Witaj Smutku Wydawnictwo Iskry 1956 / 2011;
reprint sitodruk, papier; 83,7 x 59,2 cm;
Cena sprzedaży 100 zł

Rafał STRENT (ur. 1943)

61
Mgła, 2009 olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: RAFAŁ STRENT'2009;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Iwona SZMELTER

62
Marzenie, 1991 technika mieszana, płótno; 61,3 x 50 cm;
na odwrocie nalepka z notką biograficzną.
Cena sprzedaży 600 zł

Piotr SZULKOWSKI (ur. 1971)

63
Z cyklu: Marina - Saint Lucia, 2018 serigrafia, papier; 100 x 69,5 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: Serigrafia 5/10 Z cyklu: Akwarium - Saint Lucia Piotr Szulkowski ' 18.
Cena sprzedaży 1 000 zł

Włodzimierz SZYMAŃSKI (ur. 1960)

64
Bez tytułu - tryptyk, 2011 tusz, papier; 21 x 13 cm (wymiar każdej części);
na odwrocie opisany
Cena sprzedaży 500 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1972)

65
Bez tytułu cienkopis, papier; 32 x 22,3 cm;
sygn. p. d.: JTch 81.
Cena sprzedaży 3 000 zł

Krzysztof TRUSZ

66
Podróż na koniec świata, 2019 z cyklu: Peryferie percepcji
akryl, płótno; 30 x 30;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Piotr WACHOWSKI (ur. 1976)

67
Zima, 2018 olej, papier; 38,5 x 29 cm (w świetle oprawy).
Malarz niczym nieskrępowanej malarskiej fantazji i wyobraźni.
Cena sprzedaży 500 zł

Ewa WALAWSKA (ur. 1943)

68
Błękitna maska I, 1989 akwaforta, akwatinta, papier; 71,5 x 56,6 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: "Błękitna maska I" akwaforta akwatinta / Ewa Walawska 1989.
Cena sprzedaży 1 200 zł

Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942)

69
*** tusz, papier; 29,5 x 21 cm;
sygn. l. d.: MWasilewski.
Cena sprzedaży 200 zł

Piotr WELK

70
Interferencje, 2018 druk cyfrowy, papier; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: "Interferencje" digital print 2018 Welk.
Cena sprzedaży 250 zł

WELK PIOTR

71
[Symbol nieskończoności], 2018 druk cyfrowy, papier; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: digital print . symbol nieskończoności. Welk.
Cena sprzedaży 250 zł

Andrzej WĘCŁAWSKI (ur. 1962)

72
XXX, 1996 litografia, papier; 66,5 x 49 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: "XXX" LITOGRAFIA 8 A. Węcławski 96 r;
Cena sprzedaży 600 zł

Apoloniusz WĘGŁOWSKI (ur. 1951)

73
Kompozycja, 2012 ołówek, papier; 11,5 x 10,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI, dat. p. d.: 2012.
Cena sprzedaży 400 zł

Mariusz WIDERYŃSKI

74
Determinacja VII, 2009 technika własna; 59,5 x 59,5 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: Mariusz Wideryński, 2009 / WYDRUK PIGMENTOWY / ZD. 3/12.
Cena sprzedaży 1 000 zł

Stanisław WIECZOREK (ur. 1943)

75
Słoneczko VIII, 2015 druk cyfrowy, półtno; 90,5 x 90,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: Słoneczko VIII, druk cyfrowy St. Wieczorek 2015 r.
Cena sprzedaży 800 zł

Artur WINIARSKI (ur. 1960)

76
Muchina. Mosfilm, 2008 gwasz, papier; 29,3 x 41,6 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie
Cena sprzedaży 250 zł

Marcin WŁADYKA (ur. 1975)

77
Festiwal Gwiazd, 2008 offset, papier; 97,7 x 68 cm;
sygn. p. g.: drukowany podpis artysty / projekt: marcin władyka / headmadé studio / 2008.
Cena sprzedaży 100 zł

Marcin WŁADYKA (ur. 1975)

78
Piraci z dna Wisły, 2019 offset, papier; 97,5 x 68;
sygn. p. g.: projekt: Marcin&Zuzia Władyka / drukowany podpis artysty.
Cena sprzedaży 100 zł

Marcin WŁADYKA (ur. 1975)

79
Bem! Powrót człowieka armaty, 2018 offset, papier; 98 x 68 cm;
sygn. p. strona: projekt plakatu: Marcin Władyka / drukowany podpis artysty.
Cena sprzedaży 100 zł

Mariusz WOSZCZYŃSKI (ur. 1965)

80
Beach - Boulevard, 1999 litografia, papier; 50,5 x 69,5 cm;
Cena sprzedaży 1 000 zł

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

81
Prawie pełnia, 2014\9 akryl, płótno; 30 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: monogram wiązany AZ 2019;
Cena sprzedaży 1 000 zł