Nr katalogowy: 61

Rafał STRENT (ur. 1943)

Nr katalogowy: 61

Mgła, 2009

olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: RAFAŁ STRENT'2009;
Cena sprzedaży 1 000 zł