Nr katalogowy: 72

Andrzej WĘCŁAWSKI (ur. 1962)

Nr katalogowy: 72

XXX, 1996

litografia, papier; 66,5 x 49 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: "XXX" LITOGRAFIA 8 A. Węcławski 96 r;
Cena sprzedaży 600 zł