Nr katalogowy: 51

Sylwester PIĘDZIEJEWSKI (ur. 1966)

Nr katalogowy: 51

Pejzaż z Jerozolimy

akryl, papier, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. P. 2018;
Cena sprzedaży 500 zł