Nr katalogowy: 54

Sławomir RATAJSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 54

Leśny ukrzesłowiony, 2016

olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.:RATAJSKI ' 16;