Nr katalogowy: 68

Ewa WALAWSKA (ur. 1943)

Nr katalogowy: 68

Błękitna maska I, 1989

akwaforta, akwatinta, papier; 71,5 x 56,6 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: "Błękitna maska I" akwaforta akwatinta / Ewa Walawska 1989.
Cena sprzedaży 1 200 zł